DAVET

Sektörümüzün Değerli Temsilcileri,

1972 yılından bu yana ülkemizin turizm değerlerini dünyanın dört bir yanında tanıtarak ülkemize turist akışını sağlayan, Türkiye’nin en köklü turizm meslek örgütü TÜRSAB, sahip olduğu öncü misyonu "2. TÜRSAB TURİZM KONGRESİ"ni 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya’da Royal Seginus Otel’de gerçekleştirecektir.

Turizmin geleceğine ışık tutmak ve tüm dünyada seyahat endüstrisinde yaşanan değişim ve dönüşümü analiz etmek amacıyla; otel-acenta ilişkileri, hukuk ve mevzuat, yeni iş modelleri, yeni nesil turizm trendleri, dijitalleşme, havacılık, ekonomi ve sürdürülebilirlik gibi sektörümüz için önem arz eden çeşitli konuların ele alınacağı paneller düzenlenecek ve ayrıca ikili görüşmelerin yapılabilmesine imkân tanıyacak bir stant alanının da yer alacağı kongremizi duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Bu vizyon ile düzenleyeceğimiz "2. TÜRSAB TURİZM KONGRESİ"nin verimli geçmesini ve sektörümüz adına faydalı olmasını umuyor, kıymetli katılım ve destekleriniz için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Firuz B. BAĞLIKAYA
TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı