KATILIM İŞLEMLERİ

Katılım Seçenekleri

TÜRSAB Üyesi Seyahat Acentaları İçin Katılım İşlemleri
Aşağıda yer alan bilgiler ve Kayıt Formu TÜRSAB üyesi seyahat acentaları ve çalışanları içindir. Eğer TÜRSAB üyesi bir seyahat acentası veya çalışanı değilseniz diğer seçenekler üzerinden, sizin için uygun katılım işlemleri sayfasına erişebilirsiniz.
Akademisyenler İçin Katılım İşlemleri
Kongrede bildirisi kabul edilen veya dinleyici olarak katılmak isteyen akademisyenlerden kayıt ücreti alınmayacak olup, sadece otel konaklama veya kullanım ücreti ödeyeceklerdir. Akademisyenseniz aşağıdaki butona tıklayarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
TÜRSAB Üyesi Olmayanlar İçin Katılım İşlemleri
TÜRSAB üyesi olmayanlar 850 TL katılım ücreti ve tercihleri doğrultusunda otel konaklama veya kullanım ücreti ödeyeceklerdir. TÜRSAB üyesi bir seyahat acentası değilseniz aşağıdaki butona tıklayarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRSAB Üyesi Seyahat Acentaları İçin Katılım İşlemleri

TÜRSAB üyesi ve çalışanları için kongre kaydı ücretsiz olup, sadece otel konaklama veya kullanım ücreti ödeyeceklerdir.
Kongre otelinde konaklamak isteyen üyelerimizin rezervasyon için, konaklamayacak üyelerimizin ise otel kullanım bedelini ödemek üzere aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden otel ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
Otel ile iletişime geçerek ödeme işlemlerini gerçekleştiren veya otel web sitesi üzerinden online rezervasyon yapan üyelerimiz, aşağıdaki formu doldurarak kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

Kongre Otelinde Konaklayacak Kişiler İçin Konaklama Ücreti

Tek Kişilik Oda / 1 Gece 630 TL
Çift Kişilik Oda Kişi Başı / 1 Gece 420 TL

Kongre Otelinde Konaklamayacak Kişiler İçin Otel Kullanım Ücreti

Günlük 09:00 - 23:00 otel kullanım bedeli 200 TL (1 Gün)
400 TL (2 Gün)
600 TL (3 Gün)
Günlük 09:00 - 18:00 otel kullanım bedeli 150 TL (1 Gün)
300 TL (2 Gün)
450 TL (3 Gün)

Pine Beach Otel, Belek
Online Rezervasyon, İletişim Ve Banka Bilgileri

*** Otel rezervasyonunuzu online veya otel ile iletişime geçerek gerçekleştirdikten sonra, lütfen aşağıda yer alan formu doldurarak Kongre Katılım Kaydınızı oluşturunuz.
Web Sitesi : www.pinebeach.com
Telefon : 0242 710 02 00
Banka : Garanti Bankası Ostim Ticari Şube Ankara
IBAN : TR18 0006 2001 6150 0006 2985 83
ÖNEMLİ NOT : Otelde konaklamayacak kişilerin ödeme açıklamasına adı ve soyadı ile birlikte "TÜRSAB TURİZM KONGRESİ KATILIM ÜCRETİ" yazmalarını rica ederiz.

Otel Bilgileri Ve Konsept İçeriği

Tesis 120 dönümlük fıstık çamı ormanı içerisinde, denize sıfır ve geniş bir sahil bandında bulunmaktadır.
Bahçe ve ana bina odaları olmak üzere 743 odalı büyük bir yapıya sahip tesis havalimanına 33 km, Antalya şehir merkezine 45 km, Belek şehir merkezine ise 3 km. uzaklıktadır.
Tesis aynı zamanda Akdeniz çanağının en büyük toplantı kapasitelerinden birine sahiptir ve orman içerisinde yer alan Belek'in en büyük Kongre Merkezi olan BELEK KONGRE MERKEZİNİ de bünyesinde bulundurmaktadır.
Otel konsepti: Ultra Her Şey Dahil
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsizdir. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsizdir.

Konaklama Ücretine Dahil Servisler

  • Konaklama ücreti 1 gecelik konaklamayı kapsar.
  • Konaklama hizmeti Ultra Her Şey Dahil otel konseptinde olacaktır. Çay-kahve ikramları, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile dâhildir.
  • Konaklamasını kongre otellerinde yaptıran katılımcılarımız için 19 Kasım giriş günü ve 21 Kasım çıkış günü, toplu şekilde havalimanı-otel-havalimanı transferleri ücretsiz olarak sağlanacaktır.
  • Otele giriş saati 14:00, otelden ayrılış saati 12:00 olup, erken giriş ve geç çıkışlar ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Erken geliş ve geç çıkışlarınızda valizlerinizin bırakılacağı yer konusunda yardımcı olunacaktır.

İptal ve İade Koşulları

  • Otel rezervasyonları kongrenin 1 hafta öncesine kadar (12.11.2021 tarihine kadar) iptal edilebilecektir.

Kayıt Formu

Konaklama Durumu
Katılımcı Sayısı
Katılım Tarihleri
Katılımcı Ad ve Soyadları
Acenta Belge No & Adı
GSM
E-posta
İletişim Adresi